Hosté o nás napsali

Právě jsme se vrátili z dovolené v této super-duper wellness chalupě. Upřímně říkám, že lepší ubytování v ČR neseženete, a to my jsme celkem rozmazlení zákazníci. Nádhera přírody všude vůkol je pohlazení po duši. Hodně štěstí a spokojených zákazníků. Be blessed!!

Pavla T.

“Strávili jsme zde prodloužený únorový víkend s kamarády. Chalupa nabízí perfektní zázemí, je zde naprosto vše. A vše je nové a čisté. Manželka je posedlá čistotou a vždy když někam přijedeme, nejdříve umývá čisté nádobí. Tady to bylo poprvé, kdy to neudělala. Pokoje jsou velké a stylově zařízené, postele jsou pohodlné. Ve světnici jsou parádní kachlová kamna a také točené pivo . Nadchl nás vyhřívaný bazén. Venku bylo kolem nuly a v bazénu 30C. K tomu vířivka a velká sauna. Přijedeme zase!”

Karel F.

Chalupa úplně super! Je úplně pro všechny - designově perfekt, útulně zařízená a vybavená. Vyhřívaný bazén, výřivka, sauna. V kompletně zařízené kuchyni pec. Poležení na vytopených kachlovych kamnech a peci je prostě pohádka. A ještě ten minivýčep... Majitel příjemný, super jednání... Můžu pouze doporučit! Děti by tam chtěly jezdit každý víkend. Nikomu z nás se odtud nechtělo odjet.”

Michal B.

Dobrý den, na chalupě Svatá Panna jsme s rodinou chtěli původně strávit pouze prodloužený víkend. Nicméně tohle úžasné místo nás donutilo k prodloužení pobytu na celý týden. V ČR se ubytování na tak vysoké úrovni vidí velmi zřídka. Nejenže je chalupa vyšperkovaná do naprostého detailu, ale je perfektně nadstandardně vybavena. Naprostý top je pak její umístění ve stráni pod horou Kozákov, kdy pohled na jakoukoli světovou stranu je pastvou pro oči. Pobyt zde v nás dlouhodobě zanechal krásný pocit z absolvované dovolené. Jsme moc vděčni, že jsme mohli těch pár úžasných dní strávit zde a již máme zarezervovaný pobyt v dalším roce!!! Moc děkujeme panu majiteli za tento počin a skládáme holt panu architektovi za jeho práci.

Drahomír K.

Lokalita zcela vynikající, perfektní vybavenost v celém objektu, dokonalá čistota a zdvořilý personál. Celkem máme srovnání s obdobným ubytováním v Rakousku a Německu a Svatá Pana v ničem nezaostává. Mohu jen doporučit.

David L.

Naprosto okouzlující misto, krásná chalupa s moderním vybavením. Byli jsme zde dvě rodiny s dětmi, chalupa je dostatečně prostorná, úžasná pec, prostorná sauna, vyhřívaný bazén až na 38st., pro děti skvělé a vířivka. Velmi komfortní …

Zdeňka C.

Nádherná chalupa na dokonalém místě. Prostě TOP. K tomu super majitelé. Vše doladěno do posledního detailu. Kdo tam ještě nebyl, jednoznačně doporučuji. Děkujeme za pobyt a určitě se vrátíme.

Petr Š.

Krásná chata na krásném místě. Nic takového jsem u nás, Na Slovensku ani v Rakousku ještě neviděl. Majitel na ničem nešetřil a zároveň chatu navrhl citelně tak aby zapadla do okolí. Poloroubená konstrukce nabízí jak spaní na peci, tak vířivku nebo saunu například. Jsem z velké rodiny a pobyt zde je pro nás úplně ideální. Od malých špuntů po indisponované praprarodiče, jsou zde všichni extrémně spokojení. V neposlední řadě je potřeba zmínit skvělý přístup majitele, který je vždy ochoten pomoci.

Aleš D.

Pobyt na Svaté Panně pro nás byl dnes již velmi vzácným místem klidu pro odpočinek a relax v centru přírody s dokonalým zázemím i pro náročné. Děkujeme za skvělý, osobní přístup panu majiteli.

Marcel H.

Nejlepší místo pro příjemně strávné chvíle pohody s přáteli. Svatou Pannu jsme vybrali pro firmní teambuilding a náramně jsme si užili všech vymožeností co chalupa nabízí. Nezapomenutelná vířivka, vyhřívaný bazén a sauna skvěle dotvořily atmosféru. Obrovský dík a palec nahoru patří panu Michalovi za jeho osobní přístup, vstřícnost, zajímavé informace a tipy na výlety. Doporučujeme a rádi se znovu vrátíme!

Jakub Š.