Hosté o nás napsali

Luxus a vkus. Svatá panna je mimořádná záležitost. Bez nadsázky. Snoubí se v ní vkus s luxusem v tom nejlepším slova smyslu. Začněme polohou – rozhled ze svahu Kozákova od Trosek po Ještěd jen těžko hledá konkurenci. Domácí tak doslova cítí onen „Český ráj“, přespolní je uchvácen tou scenérií. Pocit rozletu umocňuje i bezprostřední okolí – po chvíli pozorování na to přijdete: chybí tu ploty. Zážitkem, který v pravém slova smyslu nesnese srovnání, je pak pozorování krajiny z vířivky či bazénu, což připomíná exotické horké koupele – konkrétně japonské onseny. Tenhle nápad se prostě majitelovi povedl. Pojďme dovnitř – je a není to roubená chalupa. Málokde se vidí tak dokonalé spojení tradice se současností. Technickou mysl potěší třeba vynikající řemeslo, od posledního detailu po celkovou koncepci, poetičtější duši spousta drobností a pohodlí, od prostorné kuchyně, kde se dá mimo jiné na zápecí skvěle lenošit, po velkou a luxusní saunu. Možná trochu osobní poznámka na závěr: za tím luxusem je cítit inteligence, nikoli okázalost. Už jen proto bychom sem jeli znovu.

David L.

Dodatečně bychom Vám chtěli moc poděkovat za příjemně strávený pobyt na Vaší roubence v srdci Českého ráje. Byli jsme okouzleni, co všechno vaše chaloupka nabízí. Na své si přišly všichni a hlavně děti byly nadšené z PlayStation s VR. Nenapadá mě jediná věc, kterou bych vytkla. Chaloupka je vymazlená do posledního detailu. Těšíme se, až ji opět navštívíme v letním období a prozkoumáme místa, která jsme nestihli. Za naši skupinu dáváme 11 bodů z 10. Ať se daří a přejeme mnoho spokojených zákazníků!

Aneta S.

Dávám 6 hvězdiček z pěti. Výborná poloha na kraji obce v kopci, krásný výhled z balkonu i vířivky, perfektní sauna s BT, vyhřívaný bazén pro koupání v kuse a ostatní vybavení chalupy je taky totální nadstandard, kde jinde najdete na pokoji pro děcka PS4 s VR :-) Minibary vybavené tak, že byste tam přežili i armagedon. A pan domácí je fakt profík, ta šestá hvězda je pro něj ;-)

Jan K.

Tak pro toto ubytování je tady k dispozici málo hvězdiček! Naprosto luxusně zařízená chalupa s veškerým komfortem, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu, obklopená krásami Českého ráje. To vše navíc s neskutečně milými, ochotnými a pozornými majiteli, kteří se kromě maximální možné péče o hosty snaží pomáhat i těm, kteří to potřebují! Určitě sem zavítejte - nebudete litovat!

Petra N.

Nádherné místo na dovolenou se vším servisem. Byli jsme se zde na týden s dětmi a byli jsme nadšeni!! Navíc jsem zde zapomněla flash disc a pan majitel mi ho ochotně poslal zpět. Mohu jen doporučit!!

Jana P.

Plusy: Úžasný přístup majitelů, nadstandardně vybavená chalupa v klidné lokalitě. Výborná výchozí poloha k výletům. Všichni návštěvníci od malých dětí po dospělé si zde přišli na své - vnitřní prostory a vybavení, zahrada, venkovní posezení, bazén bez ohledu na počasí... Wellness perfektní. Rádi se sem v budoucnu vrátíme a určitě budeme doporučovat všem kamarádům a známým!!! Mínusy: Rychle to uteklo :-)

Vratislav K.

Právě jsme se vrátili z dovolené v této super-duper wellness chalupě. Upřímně říkám, že lepší ubytování v ČR neseženete, a to my jsme celkem rozmazlení zákazníci. Nádhera přírody všude vůkol je pohlazení po duši. Hodně štěstí a spokojených zákazníků. Be blessed!!

Pavla T.

“Strávili jsme zde prodloužený únorový víkend s kamarády. Chalupa nabízí perfektní zázemí, je zde naprosto vše. A vše je nové a čisté. Manželka je posedlá čistotou a vždy když někam přijedeme, nejdříve umývá čisté nádobí. Tady to bylo poprvé, kdy to neudělala. Pokoje jsou velké a stylově zařízené, postele jsou pohodlné. Ve světnici jsou parádní kachlová kamna a také točené pivo . Nadchl nás vyhřívaný bazén. Venku bylo kolem nuly a v bazénu 30C. K tomu vířivka a velká sauna. Přijedeme zase!”

Karel F.

Chalupa úplně super! Je úplně pro všechny - designově perfekt, útulně zařízená a vybavená. Vyhřívaný bazén, výřivka, sauna. V kompletně zařízené kuchyni pec. Poležení na vytopených kachlovych kamnech a peci je prostě pohádka. A ještě ten minivýčep... Majitel příjemný, super jednání... Můžu pouze doporučit! Děti by tam chtěly jezdit každý víkend. Nikomu z nás se odtud nechtělo odjet.”

Michal B.

Dobrý den, na chalupě Svatá Panna jsme s rodinou chtěli původně strávit pouze prodloužený víkend. Nicméně tohle úžasné místo nás donutilo k prodloužení pobytu na celý týden. V ČR se ubytování na tak vysoké úrovni vidí velmi zřídka. Nejenže je chalupa vyšperkovaná do naprostého detailu, ale je perfektně nadstandardně vybavena. Naprostý top je pak její umístění ve stráni pod horou Kozákov, kdy pohled na jakoukoli světovou stranu je pastvou pro oči. Pobyt zde v nás dlouhodobě zanechal krásný pocit z absolvované dovolené. Jsme moc vděčni, že jsme mohli těch pár úžasných dní strávit zde a již máme zarezervovaný pobyt v dalším roce!!! Moc děkujeme panu majiteli za tento počin a skládáme holt panu architektovi za jeho práci.

Drahomír K.