Hosté o nás napsali

Pobyt na Svaté Panně pro nás byl dnes již velmi vzácným místem klidu pro odpočinek a relax v centru přírody s dokonalým zázemím i pro náročné. Děkujeme za skvělý, osobní přístup panu majiteli.

Marcel H.

Nejlepší místo pro příjemně strávné chvíle pohody s přáteli. Svatou Pannu jsme vybrali pro firmní teambuilding a náramně jsme si užili všech vymožeností co chalupa nabízí. Nezapomenutelná vířivka, vyhřívaný bazén a sauna skvěle dotvořily atmosféru. Obrovský dík a palec nahoru patří panu Michalovi za jeho osobní přístup, vstřícnost, zajímavé informace a tipy na výlety. Doporučujeme a rádi se znovu vrátíme!

Jakub Š.

Pokud hledáte místo, kde strávit například prodloužený víkend s přáteli, rodinou, nebo vyrazit na teambuilding, pak mohu maximálně doporučit chatu Svatá Panna. Dokonalé vybavená, útulná, čistá s úžasnou krajinou okolo a vlastním wellness. Majitel Michal se postará o skvělý servis a vy se budete rádi vracet. My s kolegy už návrat rozhodně plánujeme.

Eliška V.

Chatu jsem navštívila s kolegy z práce a musím říci, že jsme si užili skvělý prodloužený víkend na parádně vybavené chatě, kde najdete vše, na co jen pomyslíte. Chcete poznávat krásy naší země = ideální poloha v Českém ráji Chcete relaxovat = skočte si do vířivky, bazénu s proti proudem nebo do sauny Chcete se jen tak válet = můžete, v teple za pecí Chcete párty = chata pro 12 lidí, naprosté soukromí a velký prostor Chcete si odpočinout od dětí = ubytujte je v pokoji s playstation s 3D brýlemi Chcete točené pivo = pípa přímo v obývacím pokoji k dipozici Chcete si připravit vlastní jídlo = plně vybavená kuchyň s takovými detaily, jako je led s malinami či lednice s nealko i alko pitím, pro případ, že by vám došlo cokoliv z vašich zásob. A korunou všeho je skvělý majitel, který zajistí a zařídí vše. Děkuji za skvělý pobyt, je krásné vidět, že i v Čechách už jsou lidé, kteří dělají věci takto skvěle.

Kristýna K.H.