Informace o rezervacích

Vždy si pronajímáte celou chalupu, nikdo vás nebude rušit, budete pouze se svými blízkými. Ubytovací kapacita je 12 osob ve čtyřech apartmánech. Cena nezáleží na počtu ubytovaných; platí pro max. 12 osob. Za třináctou a každou další osobu včetně malých dětí účtujeme jednorázový příplatek 1.000Kč. V apartmánech máte naprosté soukromí, společné prostory jsou světnice s kuchyní, venkovní altán, pavlač a wellness. 

Nic moc si s sebou neberte, vše je pro Vás připraveno: květiny, ovocná mísa, ložní prádlo, ručníky, fény, žehlící prkno, žehlička, pračka, sušička, dětská postýlka, přebalovátko, 3 x  dětská jídelní židlička, dětský stoleček, kuchyňské prostírání, utěrky, hygienické potřeby, venkovní gril, výčepní zařízení...

Nezapomeňte na rukávky, plovací kruh, potápěčské brýle, v zimě na čepice do bazénu pro děti a na svíčku do kapličky. Naoplak nechte doma přenosné reproduktory, drony, domácí mazlíčky a balenou vodu. Naše kohoutková je výborná!

Níže pod obrázkem naleznete kalendář obsazenosti. Můžete mu věřit, aktualizujeme ho každý den. Vyberte si požadovaný termín a do tabulky vpravo zadejte Vaše kontaktní údaje. Zaklikněte souhlas s podmínkami ubytování. V nejkratším možném čase Vám pošleme instrukce k uhrazení rezervační zálohy. Potvrzení rezervace obdržíte, jakmile bude platba připsána na účet. V případě, že je stejný termín poptáván více zájemci, rezervace bude přiznána tomu zájemci, jehož platba zálohy byla připsána na účet jako první.

Ceník týdenních pobytů
  • Leden - Prosinec 59 990 Kč

Ceník denních pobytů
  • Víkend 25 990 Kč
  • Prodloužený víkend 29 990 Kč
  • 2 noci (mimo víkend) 21 990 Kč
  • 3 noci (mimo víkend) 27 990 Kč
  • 4 noci 35 990 Kč
  • 5 nocí 43 990 Kč
  • 6 nocí 51 990 Kč
* Minimální doba pobytu jsou 2 noci s výjimkou období letních prázdnin, kdy přijímáme objednávky jen na týdenní pobyty od soboty do soboty. Vánoce: minimální délka pobytu jsou 3 noci/59.990Kč, každá další noc 5.990 Kč. Silvestr: minimální délka pobytu jsou 3 noci/69.990Kč. Každá další noc 5.990 Kč.

Rezervace termínu